2.4 G Vaikai RC lipimas Mini Automobilių Žaislo Modelis Plytų Belaidžio Elektrinio Nuotolinio Valdymo Drift Race Kūdikio Žaislai Vaikams

€4.26


Aprašymas:

Kairėje galvos ir galiniai žibintai bus įjungti, kai įjungiamas į kairę; šviesos dešinėje pusėje bus įjungti, o sukant į dešinę.Sukurti begalinis įdomus vaikams.

Todėl daugiau patvarus ir saugus vaikams žaisti su.

Jūs galite įkrauti automobilių per nuotolinio valdiklio, kuris turi įkrovimo kabelį, taip pat galima įkrauti per kištuką, nešiojamų bankas, nešiojamąjį kompiuterį ir pan naudojant pridedamą USB kabelį.

Šis nuotolinio valdymo automobilis yra pagamintas iš patvaraus ABS medžiagų, užtikrinti, kad ji turi stiprų susidūrimo atsparumas ir stiprus, atsparus smūgiams kūno.

RC racer taip pat yra lengvas kūno, kad yra sunkiųjų, todėl jis nebus pertraukos po iškritimo iš lubų arba sienos.

Techniniai duomenys:

Oro nuotolinio valdymo automobilis pasiekia 2 režimais su nekilnojamojo jungiklis-SIENŲ ir GRINDŲ.

Principas vakuumo sistema leidžia jį važiuoti ir važiuoti stabiliai ant bet kokio plokščio paviršiaus SIENOS režimas: įskaitant sienų, lubų, langų, grindų, veidrodžiai ir spintos.

Ateina su infraraudonųjų spindulių nuotolinio valdymo pultelis, jūs galite visiškai kontroliuoti greitį ir kryptį, jis juda visomis kryptimis-į kairę, į dešinę, į priekį ir atgal.

Atlieka triukus 360 laipsnių verpimo ne pagal laikrodžio rodyklę arba prieš laikrodžio rodyklę, kai juda pirmyn ir atgal.

Rodoma su pažangi LED žibintai atuo įjungti, remiantis, kaip jūs vairuojate.Du priekiniai žibintai bus ryškus, kai juda į priekį; galiniai žibintai bus šviesus, rengiant atgal.

Pakuotė:

rc automobilių X1

nuotolinio valdymo x1

USB įkrovimo kabelis X1

Jei yra problema su produkto, prašome palikti pranešimą prieš suteikdamas blogų atsiliepimų.

Dėkojame už jūsų supratimą.

Žymos: rc drift 110, rc, rc sunkvežimių, redcat, drift rc, automobilių carrera, diecast, rc driftingo 110, Blokuoti, 124 modelis.


( 1 Reitingas )

Vnt.