EDC Lauko pavasario batų padengti sutirštės miesto paprastų priešslydžio sistema kapliukai pėsčiųjų šuoliai neslidus koja, antklodės, gelbėjimosi įranga

€5.92


Produkto aprašymas

Lengvas ir paprastas ledo letena, tinka lauko alpinizmo per, taip pat tinka ledo ir sniego oras naudoti patalpose, ypač vyresnio amžiaus žmonėms ir vaikams eiti į ledo ir sniego kelių slidūs sezoną, naudoti, greitai, lengva nešiotis, šviesos.

Pastaba: šis produktas yra pakuotėje ( dvi poros ) šis produktas yra latekso gaminiai, aukštas atsparumas dėvėjimuisi, nes produkto elastingumą, yra geriau, dydis tinka oh! ( tokia kaina neįeina batai!Dėkojame už jūsų bendradarbiavimą! )

Pavadinimas: pavasario batų apima & nbsp; Svoris: 0.125 kg

Non-slip batų dangtelis yra specialiai tinka lauko sniegu ir ledu pėsčiomis.

( 2 ) batų dangtelis yra pagamintas iš specialaus dėvėjimuisi atsparios įtempiamos atsparios gumos.anti-slydimo nagų apačioje batų dangtis yra pagaminti iš didelio stiprio lydinio ir geras atsparumas dėvėjimuisi.

( 3 ) batų apima vidutinis dydis-35 - 43 vienintelė prieinama

Kaip naudoti: įdėkite produktą į batų apačios

Prašome laikyti švariai ir sausai po kiekvieno naudojimo.Tai yra lauko alpinizmo įrankis.Nenaudokite kaip laipiojimo įrankiai.

Žymos: ljd, turkijos raki, paukščių lauko, edc, bushcraft firesteel, moterų snowshoes, išgyvenimo peilis vyrai, lovatiesė antklodė, daugiafunkcis įrankis, edc įrankis.


( 0 Reitingas )

Vnt.