GULING 3PCS 4-12/4-20/4-32 HSS Titano Padengtas Šešiakampėmis Pagoda Grąžtas HSS Įrankiai multi-tool lentelė žingsnis gręžimo gręžimo bokštas

€6.99


GULING 3PCS 4-12/4-20/4-32 HSS Titano Padengtas Šešiakampėmis Pagoda Grąžtas HSS Įrankiai, Multi-funkcija puncher Skylę Cutter Žingsnis Grąžtas

detalles del producto > > >

Tinka:

Produktų dėl automobilių perdirbimo, aviacijos ir kosmoso, lakštinio metalo apdorojimas,

montavimo ir techninės priežiūros, elektros ir kitų pramonės šakų,

aukštuminiai operacijas su gręžtuvai, ir kitas priemones.

Ypatybė :

1. Unikalus žingsnis struktūra, įvairių standartinio dydžio gręžimo išdrožti diafragmos, dėžutė atvyko ant kopėčių grąžtas.

2. Nenaudojant centras punch, lengvai pertrauka, žingsnis gręžimo specifikacijos taikomos.

3. Šerpetų pašalinimas, chamfering, plėsti ovalo formos skyle

4. Mažas linguoti, nesukeliant naudoti centras punch gali nesivadovauti gražus diafragmos.

Paviršiaus apdorojimas: Titano Dydžiai:

4-12 5 Žingsnis Bitų 4 6 8 10 12

4-20 9 Žingsnis Bitų 4 6 8 10 12 14 16 18 20

4-32 15 Žingsnis Tiek 4 6 8 10 12 14 16 18 20 22 24 26 28 30 32 Pakuotė: 1 x 3pcs HSS gręžimo pakopa

Pakavimas Ir Pristatymas:

GULING siūlo įvairių laivybos metodus, kaip nurodyta žemiau, taip pat nemokamai žemės laivybos daugelis mūsų produktų.Bet kokių daiktų, kad gauti nemokamas pristatymas, bus nustatyti produktų sąrašo puslapį.Laivybos laikas yra pagrįstas verslo dienas (nuo pirmadienio iki penktadienio), išskyrus Švenčių dienomis ir savaitgaliais.Priklausomai nuo savo užsakymo, pirkimo, gali atvykti į kelis paketus.

GRĮŽTI & POLITIKOS PAKEITIMO

Ne GULING, mes sunkiai dirbame, siekiant užtikrinti teigiamą prekybos patirtį su mumis.Jei dėl kokių nors priežasčių jūs nesate visiškai patenkintas savo pirkiniu, jums gali grįžti savo prekes per 60 dienų, kaip ilgai, kaip jie yra naujos, nepažeistos, ir nemodifikuotos.Mes negalime garantuoti, kad jūsų prekės bus priimamos ir grąžinamosios išmokos arba mainus, jei ji neatitinka šių reikalavimų.Grįžti prašo ne 60 dienų, reikalingas specialus leidimas.Visas ataskaitas pateikti grąžinamoji išmoka bus taikoma išteklių atkūrimui mokestis ir pristatymas.

ENDOPROTEZAI

Bet kokius klausimus su jūsų produkto, prašome susisiekite su mūsų Techninės pagalbos komanda jei reikia trikčių diagnostikos pagalba.

Prašome būti pasirengę su tokia informacija:

Užsakymo numeris

Pirkimo įrodymą

Vaizdo įrašas ar nuotrauka sugadinta/brokuotą produktą

Adresas

Kontaktinis telefono numeris

Žymos: galios vertikalios juostelės, klijai guma, klijai, bokštas usb, klijavimo metu, pratęsimo bokštas, kaištis bokštas, klijai raštinės reikmenys, klijai office, blakstienų gule.


( 1 Reitingas )

Vnt.