DC brushless Saulės Vandens Siurblys Plūduriuojantis Skydas Rinkinys Miniatiūrinis fontanas Sodo Laistymo Galia Fontano Baseinas

€4.97


Aprašymas:

Tai yra tvenkinys, fontano siurblys maitinamas saulės skydelis, papildoma baterija.Aukštis vandens purškimo visiškai priklauso nuo intensyvumo saulės.Kai saulė yra silpnas, siurblys neveiks, nuolat, jis bus automatiškai pradėti vėl ir vėl, kol saulė pasiekia tam tikrą intensyvumą, automatiškai tęsti nuolatinio darbo.

Nemerkite saulės kolektoriaus ir valdiklio vandens.Produktas yra paprasta atsparus vandeniui, tačiau jis nėra tinkamas ilgai, panardinant į vandenį.

Specifikacijos parametro:

Vandens siurblys įtampa: 7V DC

Siurblio galia: 1.2 M

Max fontanas atstumas: 100 cm/colių 39.37

Max teka kiekis: 180L/H

Maks. fontano aukštis: 60cm/23.62 colių.

Saulės skydelis įtampa: 7V

Saulės skydelis, galia: 1.5 W

Saulės skydelis dydis: apytiksl. 110 X 110mm/4.33 X 4.33 colių(Monokristalinius silicio)

Naudojant metodą:

1. Visų pirma, atkreipkite surinkti produktą pagal instrukcijas.

2. Vieta saulės kolektorių vietoje ir įsitikinkite, kad jie nėra uždengti kitų objektų.Kai saulės skydelis gauna pakankamai saulės šviesos, siurblys bus pradėti per 3 sekundes.

3. Kai vandens siurblys tik buvo įdėti į vandenį, nes yra oro rotoriaus, vandens gali būti per mažai.Rekomenduojama, kad vandens siurblys būti susiję su purkštuvų po įprasto vandens purškimas.

4. Tai yra tvenkinys, fontano siurblys maitinamas saulės skydelis, papildoma baterija.Aukštis vandens purškimo visiškai priklauso nuo intensyvumo saulės.Kai saulė yra silpnas, siurblys neveiks, nuolat, jis bus automatiškai pradėti vėl ir vėl, kol saulė pasiekia tam tikrą intensyvumą, automatiškai tęsti nuolatinio darbo.

5. Kai naudojamas, siurblys turi būti visiškai panardinti į vandenį, ne ilgai dehidratacijos operacija.

6. Prašome saugoti vandens šaltinis, švarus ir švaraus vandens siurblys reguliariai, siekiant užkirsti kelią užsienio kūną nuo čiulpti vandens siurblys, todėl, kad vandens siurblys gali neveikti tinkamai.

Pastaba:

Prašome leisti 1-3cm skiriasi dėl rankinis matavimas.

Dėl skirtingų ekrano ir skirtingų šviesos, nuotrauka gali neatitikti faktinių spalva elementą.Ačiū už jūsų supratimą.

1 X Saulės Skydelis

1 X Plūduriuojantis plokštė

1 Set X Antgalis

[relateproductdetail/]

Žymos: baseinas siurblys grynas, 2v dc vandens siurblys, imersable vandens siurblys, siurblys vandens, pozo saulės siurblio rinkinys, benzininiai vandens siurbliai, baseinas šildytuvas saulės energija varomas, siurblys spa, saulės vandens šildytuvas, saulės dc saulės siurblys.


( 1 Reitingas )

Vnt.