Cocotik "PASIDARYK pats" 5D Diamond Tapybos Numeriai, Pilnas Didelių Deimantų Laimingas Paukštis, Povas Gyvūnų Siuvinėjimo Namų Dekoro

€9.88


Cocotik "PASIDARYK pats" 5D Diamond Tapybos Numeriai, Pilnas Didelių Deimantų Laimingas Paukštis, Povas Gyvūnų Siuvinėjimo Namų Dekoro

Cocotik 5D "PASIDARYK pats" Diamond " Tapyba yra naujas populiarus produktas, DIY gamybos etapai yra paprasta, jūs galite praleisti savo laisvą laiką užpildyti.Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pakabinti ant sienos, tai leis jūsų kambaryje nuostabi.Tai gera idėja duoti draugams ir šeimos nariams išreikšti gera nori dalintis.

Aprašymas ✔ DIY 5D apvalus deimantas tapyba yra naujų populiarių produktų, kurie yra paprasta naudoti ir suteikia daug malonumo savo gyvenime. ✔ Tikslas -Į 5D "PASIDARYK pats" diamond siuvinėjimas yra suaugusiųjų, vaikų ir meno pradedantiesiems, kurie gali vykdykite instrukcijas, kad dažų numeriai su įvairių spalvotų deimantų. ✔ Ilgalaikio IŠSAUGOJIMO-Aukštos kokybės aliejus, drobė, žalia klijai super flash deimantų.Baigė kalnų krištolas, deimantas, tapyba gali būti saugomas daugiau kaip 20 metų. ✔ GAUTI DVASINĖ saviraiška - Geriausias pasirinkimas, siekiant sumažinti stresą, gauti pasiekimo jausmą ir praturtinti mūsų laisvo laiko.Diamond tapybos rinkiniai yra puikūs išreikšti gerus norus ir meilės, draugų ir šeimų. ✔ GERIAUSIŲ NAMŲ DEKORO-Galima Namų, Biuro, Viešbučio, Restoranas ir Baras apdailos gražus, spindintis krištolas, deimantas, tapyba šviesa.

"PASIDARYK pats" diamond tapybos bruožai

❤ 5D "PASIDARYK pats" diamond tapyba gali patirti jausmą, pasiekimus, išmokti sumažinti stresą, sustiprinti pasitikėjimą savimi ir atkaklumo, ugdyti kantrybę.

❤ 5D "PASIDARYK pats" diamond tapyba gali būti naudojama papuošti šeimos kambarys, padaryti gyvenimą labiau harmoningą.Populiariausių PASIDARYK pats apdailos, vyresnio amžiaus žmonėms ir vaikams yra tinkamas.

❤ Baigtas projektas, gali būti saugoma daugiau kaip 10 metų, puikiai papuošti jūsų kambarį ar miegamąjį.

"PASIDARYK pats" Diamond tapybos gamybos etapai

1. Atidaryti langelį ir patikrinkite, ar deimantų atkreipti specialių įrankių.

2. Peržiūrėti deimantų spalvų, įrengta taip, kad kodavimo.

3. Taikyti tinkamo dydžio deimantų klijais pen, klijuoti atitinkamą diamond.

4. Pagal atitinkama spalva kodas stick diamond ant atitinkamą drobės.

"PASIDARYK PATS" ŠOU

Pastaba: dydis drobė dydis.Ir produktas nėra įtrauktos į kadrą.Tai tiesiog valcavimo drobės.Prašome rėmo jai akinius arba medinių ir pakabinti savo namuose, kaip ir apdailos papuošalai.

Žymos: akriliniai dažai atsparus vandeniui, audinio dažai, stiklo dažų rinkinys, akriliniai dažai, skirta drobė, 3d diamond tapybos triptiką, diamond tapybos uk, diamond tapybos rojus, kryželiu traukinys, akriliniai dažai, drobė, akrilo dažų rinkinys.


( 1 Reitingas )

Vnt.