30pcs Kaimiškas Medienos Vietą, Kortelės Turėtojas Šalis Vestuvių Puotą Vakarienės Stalo Kortelės Turėtojo Pavadinimas

€2.56


Aprašymas:

- Pagamintas iš natūralios medienos,Gali būti naudojamas įrašą Kino Nuotraukos , Vestuvių Stalo Pavadinimas, Numeris , Užrašai , Vizitinės Kortelės , Vieta, Pavadinimas , Pranešimo Juostoje , Atvirukas , Misija Kortelės, Memorandumas ir kt.

- Tinka vestuvių paslaugos, biurų, jubiliejai šalis, namų dekoracijas ir pan.Aukštos kokybės vietą kortelės turėtojams, kad lengvai paversti bet kokį lentelė, kurioje į meno kūrinį.

- 100% medinio medžiagos,visi medienos turėtojams tiesiog šiek tiek kitoks, kuri suteikia joms charakterį ir daro juos unikalus.

- Darbas gražiai rodyti nuotraukas iš namų, arba kaip nustatyti, maisto, daiktų, vestuvių, arba naudojant juos kaip pavadinimas korteles valgomojo stalo.

Specifikacija:

- Medžiaga: Mediena

- Spalva: Ruda

- Dydis: 5.5x2.8x2.5cm/2.16x1.10x0.98inch

Komplektą Sudaro:

30 Vienetų Medinių Vietą, Kortelės Turėtojas

Pastaba:

Kadangi dydis aukščiau yra matuojamas ranka, dydžio faktinis elementas, kurį gavo coube būti šiek tiek skiriasi nuo dydžio aukščiau.Tuo tarpu primename, kad dėl apšvietimo efektai, monitoriaus šviesumo / kontrasto nustatymai ir tt, gali būti kai kurie šiek tiek skiriasi spalvos toną nuotraukas ir tikrąjį daiktą.

Žymos: pavadintas vieta kortelė, stalo kortelės raštu, custom organinio stiklo, kartingo lenktynės, vieta kortelės palaikymas, lentelės vietoje, kortelės turėtojas vestuvių, vestuvių kortelės vieta, knygos siužetas puslapis turėtojas, candel turėtojas, knygos rašymas.


( 1 Reitingas )

Vnt.