MANO DUKRA ĮKVEPIANTĮ APYRANKĘ SU NERŪDIJANČIO PLIENO IR SILIKONO GRAVIRUOTAS APYRANKĖ REGULIUOJAMAS NUO MAMOS IR TĖČIO DOVANA

€2.84


◆ ĮKVEPIANTIS ŽODIS: MANO DUKRĄ, JEIGU AŠ GALĖTŲ SUTEIKTI JUMS VIENAS DALYKAS GYVENIME, AŠ NORĖČIAU SUTEIKTI JUMS GALIMYBĘ PAMATYTI SAVE PER MANO AKIS, TIK TADA JŪS SUPRASITE, KAIP SPECIALIOS ESI MAN.MYLIU, MAMA.Įkvepiantį pranešimas išgraviruotas ant aukštos kokybės Nerūdijančio Plieno.Apyrankė, taip pat tinka vaikams nuo 9 metų senumo seniūnijos (tai reguliuojamas).

◆ ŠVĘSTI mylintis ryšį tarp Mama ir Dukra su šio žavinga graviruotas apyrankę.Tai mąstantis dovana tikrai bus įdėti šypsena ant veido ir bus lobis jį bent kartą gyvenime.Tobula mama, dukra dovanos..

◆ SPECIFIKACIJOS: Dydis 7.75".Apyrankė yra reguliuojamo puikiai tinka savo riešo dydžio.Medžiaga: Nerūdijančio Plieno ir Silikono.

Žymos: arklių mama apyrankė, apyrankės moteris, bangl, leitenantas, vyrai necklac, dod mama apyrankė, inkaro juosta apyrankė, mp mama apyrankė, bangle moterims, juoda vyrų žiedas.


( 1 Reitingas )

Vnt.