4PCS Magnetinio Ventiliacijos Apima Dvigubo Storio Magnetas Sienos Registrų ar Grindų Orlaides, Namų VĖDINIMO Angos Nuimamas Energijos Taupymo

€12.82


4PCS Magnetinio Ventiliacijos Apima Dvigubo Storio Magnetas Sienos Registrų ar Grindų Orlaides, Namų VĖDINIMO 12*5.5

Kulka Taškų: 1、Energijos Taupymo: Su šio draudimo, jūs galite efektyviai paskirstyti oro srautą, arba patogiai išjungti ventiliatorių į nepanaudotos vietos.Išsaugoti savo energijos, ir sutaupyti jūsų pinigus!

2、Lengvai pjaustomas: Tinka dauguma standartinių oro kondicionieriai.Be to, jūs galite lengvai supjaustyti jį į bet kokios formos, visiškai užsandarinti oro.

3、Platus naudojimas: balta paviršiaus tinka daugumai gyvenimo sritims, tokioms kaip virtuvė, vonios kambarys ir gyvenamasis kambarys.

4、aukščiausios kokybės Medžiagos: dangtelis yra pagamintas iš aukštos kokybės magnetas medžiagos patvarumo.

5、Energijos Taupymo: Su šio draudimo, jūs galite efektyviai paskirstyti oro srautą, arba patogiai išjungti ventiliatorių į nepanaudotos vietos.Išsaugoti savo energijos, ir sutaupyti jūsų pinigus!

Specifikacija:

Medžiaga: ekologiška lipnios magnetas

Dydis: apie 30x15x0.08cm/11.81*5.91*0.03 į

Pakuotės dydis: 15x25x2 cm

Vieną rinkinį: 4pcs

Produkto svoris: apie 355g

Pakavimo medžiagos: matinis maišelis

Spalva: balta

Pakavimo Sąrašas:

4*Magnetiniai Angos Dangtelis

Žymos: kabineto ventiliacijos, oro užsiregistruoti, oro angos kabinetas, padengti ventil, gabaritas švok, ac ventiliacijos, vėdinimo sklendė 125, outlander nerūdijančio ventiliacijos, metalo grindų angos dangtelis, oro angos.


( 0 Reitingas )

Vnt.