Laisvų rankų įranga fone de ouvido D‑3000 Dual Ausies Klausos Pagalba Reguliuojamas Garso Stiprintuvas Voice Stipriklis Prietaisas su Ausinių audifono

€22.42


laisvų rankų įranga fone de ouvido D‑3000 Dual Ausies Klausos Pagalba Reguliuojamas Garso Stiprintuvas Voice Stipriklis Prietaisas su Ausinių audifono

Savybės: 1. Įkrovimo, ne reikia pakeisti bateriją, vyresnio amžiaus žmonėms su klausos praradimą, lengva naudoti ir lengva naudoti.

2. Garsumas reguliuojamas, gali būti koreguojama, atsižvelgiant į skirtingas sąlygas, kabelis ir ausinės yra atskirtos, patogu ir saugu.

3. Visapusiškai pasinaudoti struktūra ausį dizaino išvaizdą klausos taip, kad tiktų vartotojams į ausį visiškai ir patogūs dėvėti.

4. Padėti sumažinti foninį triukšmą, atrasti malonumą rinkti su draugais ir šeima, kad darbas būtų drąsiau, mėgautis filmais, muzika ir TV rodo laisvai.

5. Ji yra paprasta naudoti, jokių sudėtingų procedūrų ir operacijų, yra reikalinga, ir yra specialiai skirtas vyresnio amžiaus žmonėms.

Specifikacija:

Būklė: 100% Visiškai Naujas

Elemento Tipas: Garso Stiprintuvas

Medžiaga: ABS+Silikono

Spalva: Juoda

Svoris: Apytiksl. 146.0 g/5.2 oz

Maksimali Elektros Energijos Lygį:

Galia Garso Slėgis: 120dB + 4dB

Visas Pelnas: 40dB + 5 dB

Dažnių diapazonas Diapazonas: 450Hz-3000Hz

Bendras Harmoninis Iškraipymas: .wang-redaguoti-text{ font-family:'Arial' !svarbu; } .wang-redaguoti-tekstas lentelėje { border-top: 1px #000; border-left: 1px #000; } .wang-redaguoti-tekstas lentelėje .wang-redaguoti-tekstas lentelėje th { border-bottom: 1px #000; sienos-teisė: 1px #000; padding: 3px 5px; } .wang-redaguoti-tekstas lentelėje th { text-align: center; }

Paketų Sąrašo: 1 x Garso Stiprintuvas

1 x Ausinės

4 x Ausų kištukų

1 x Krovimo Kabelis

1 x Instrukcija

Pastaba: Jei yra cypimo garsas, išjunkite laisvų rankų įrangą pirma, tada pasukite garsumo tiek minimalus, tada įjunkite laisvų rankų įrangą, tada padidinti iki tinkamo lygio.

Žymos: ausies ausinės elastinga, ausinių linijos stiprintuvas, galingas klausos stiprintuvas, mi neckband "bluetooth" ausinės, ausies klaidą vyras, fi stiprintuvas hifi, klausos švarus, potentiomet, pagalba išgirsti, earphon.


( 0 Reitingas )

Vnt.