Mini 6 Pjūklai Elektrinis Pjūklas Viena ranka Belaidžius Pjūklą už Medžio Šakos Medinės Pjaustymo Nešiojamų Medienos Pjovimo Pjūklą

€39.79


Mini 6 Pjūklai Elektrinis Pjūklas Viena ranka Belaidžius Pjūklą už Medžio Šakos Medinės Pjaustymo Nešiojamų Medienos Pjovimo Pjūklą

Kulka Taškų: 1、Atnaujinti Viena ranka Pjūklą: Šis mini pjūklą sveria tik apie 0,7 kg ir yra pratęstas vadovas plokštė yra apie 6 cm.Bendras ilgis apie 35cm ir patobulinta apsaugine danga, moterys gali lengvai valdyti ir naudoti ją, ir ji negali būti varginantis dirbti ilgą laiką.

2、Efektyvus Pjovimo: elektros grandinės pamatė gali padėti jums išspręsti problemų senamadiškas medienos ruošos ir labai pagerinti darbo efektyvumą.Elektrinis pjūklas trunka apie 10 sekundžių, pjautine mediena, kurio skersmuo apie 15 cm.Šis elektrinis pjūklas yra labai tinka medžio pjovimo, medžių genėjimas, ir sodininkystė.

3、Stipri Galia: Šią ličio baterija belaidžius grandininių pjūklų priima aukštos kokybės vadovas, grandinės, kuri buvo giliai neužges, kad būtų užtikrintas sklandus pjovimo.Medinių dantų dizainas gali padaryti, grandininio pjūklo pakimba ant šakų, ir frezavimo ir pjovimo veikia efektyviau ir greičiau.

4、Patobulinta Apsaugos Valdybos Projektavimo ir Kintamas Greitis: apsaugos valdyba gali blokuoti purslų šiukšles, ir grandininių pjūklų jungiklis gali pasiekti savo įvairių statybinių poreikius belaipsnis greičio, greitai arba lėtai, dėl išsamesnės genėjimo bei geriau apsaugos nuo medžių.

5、Ergonomiškas Dizainas: Jis gali būti laikomas viena ranka ir rankinių rankena, lengva nešiotis.Elektrinis pjūklas yra neslidžios rankenos dizainas, kuris yra labai patogu laikyti ir nebus varginančių ilgų darbo valandų.

Savybės:

1. Atnaujinti Viena ranka Pjūklą: Šis mini pjūklą sveria tik apie 0,7 kg ir yra pratęstas vadovas plokštė yra apie 6 cm.Bendras ilgis apie 35cm ir patobulinta apsaugine danga, moterys gali lengvai valdyti ir naudoti ją, ir ji negali būti varginantis dirbti ilgą laiką.

2. Efektyvus Pjovimo: elektros grandinės pamatė gali padėti jums išspręsti problemų senamadiškas medienos ruošos ir labai pagerinti darbo efektyvumą.Elektrinis pjūklas trunka apie 10 sekundžių, pjautine mediena, kurio skersmuo apie 15 cm.Šis elektrinis pjūklas yra labai tinka medžio pjovimo, medžių genėjimas, ir sodininkystė.

3. Stipri Galia: Šią ličio baterija belaidžius grandininių pjūklų priima aukštos kokybės vadovas, grandinės, kuri buvo giliai neužges, kad būtų užtikrintas sklandus pjovimo.Medinių dantų dizainas gali padaryti, grandininio pjūklo pakimba ant šakų, ir frezavimo ir pjovimo veikia efektyviau ir greičiau.

4. Patobulinta Apsaugos Valdybos Projektavimo ir Kintamas Greitis: apsaugos valdyba gali blokuoti purslų šiukšles, ir grandininių pjūklų jungiklis gali pasiekti savo įvairių statybinių poreikius belaipsnis greičio, greitai arba lėtai, dėl išsamesnės genėjimo bei geriau apsaugos nuo medžių.

5. Ergonomiškas Dizainas: Jis gali būti laikomas viena ranka ir rankinių rankena, lengva nešiotis.Elektrinis pjūklas yra neslidžios rankenos dizainas, kuris yra labai patogu laikyti ir nebus varginančių ilgų darbo valandų.

Specifikacija:

Stilius: pratęstas 6-colių viena ranka pjūklą

Specifikacijos: Britų reglamentus, Europos sąjungos reglamentus, Amerikos taisyklės

Spalva: juoda, mėlyna

Baterijos galia: 550 w)

Įtampa: 24V

Produkto svoris neto: apie 0,7 (KG)

Pakuotės svoris: apie 1350g

Vadovas plokštė ilgis: apie 6 colių

Grandinės greitis: 5m/s

Grandinės: greitas skaitymas reguliavimas

Pavara: stiprus magnetas variklis

Taikymo sritis: vaismedžių genėjimo ir kirtimo

Pakavimo Sąrašas:

Elektrinis Pjūklas*1

Akumuliatoriaus*1

Kroviklis*1

Atsuktuvas*1

Raktas*1

Žymos: pjūklą mini, baterija pjūklą makita, grandinės rankinis pjūklas, grandininiai pjūklai, grąžtai, baterija pjūklą, 88v, matė, airsoftgun, niūrus, nešiojamų mini pjūklą.


( 0 Reitingas )

Vnt.