Blakstienų Pratęsimo Pagalvę Shelf Set Professional Kaklo Parama Skiepyti Blakstienų Pagalvėlė Organizatorius Grožio Salonas #BW

€11.09


Savybės:

1. Blakstienų pratęsimo pagalvę ir lentynų komplektas: Šis rinkinys apima ergonomiška išlenkto kaklo kontūrų pagalvę už kaklo parama ir skausmą, padeda išsitiesti ir atsipalaiduoti kaklo dalies stuburo.Taip pat yra ir lentynos, kurios gali turėti blakstienų pratęsimo pagalvę, kad išlaikyti viskas ranka, kai skiepyti.

2. Blakstienų pratęsti specialios ergonomiškos pagalvės: Pasviręs pusėje taip, kad, taikant koeficientą galvos, tačiau gali būti organizuojami tuo pačiu lygiu, kaip pagalvę, gali padėti jums dirbti daugiau stabiliai metu blakstienų pratęsimo.

3. Blakstienų pratęsimo užvalkalas: Lengvai ir efektyviai dirbti su mūsų blakstienų pagalvę laikiklį.Yra 2 sandėliavimo patalpos pusėje, į visus gaminius, saugiai dirbant.

4. Praktiškas ir patogus: Vieta lentynos, ant grožio pagalvė, jūs galite turėti viską, bet kuriuo metu.Skirtingų laiko tarpsnių saugoti savo daiktus, stora ir tvarkinga.Galite sutaupyti daug laiko, kai jūs persodinti blakstienoms arba daro kiti blakstienos.

5. Unikalūs Dovanos: Šis profesionalus blakstienų pratęsimo pagalvę ir lentynų komplektas tinka naudoti namuose ir yra unikali dovana Motinos Dienos ar Valentino Diena.Puikus blakstienų pagalvė suteikia klientams papildomų prabanga!

Parametrai:

Produkto svoris neto: apie 1000g

Gaminio dydis: apie 50*20*12cm/19.69*7.84*4.72 colių

Pakavimo Sąrašas:

Blakstienų pratęsimo kaklo pagalvė* 1/Blakstienų pratęsimo kaklo pagalvė* 1+ Blakstienų pratęsimo lentynos *1

Pastabos:

Šis išplėstas, lentynos, reikia hands-on siūlėmis.

Žymos: blakstienų pagalvė, siuvinėjimo pagalvė, užfiksuotas patalynės komplektas, pagalvė miegoti, lovos pagalvė, pagalvė kelionėms, pratęsimo pagalvė, grožio modelio pagalvę, veido masažas pagalvė, pagalvės raukšlių.


( 5 Reitingas )

Vnt.